SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
243 000 €
(3 627 € / m²)
Prodaja
1
1
67 m²
Anti Filita, Λεμεσός

spalnica1
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This residential apartment project, infused with subtle Eastern aesthetics, is located in one of Limassol’s most promising and dynamic districts.

Ostalo
Starost oglasa: 246 dni
Posodobljeno: 245 dni

Lokacija

Anti Filita, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi