SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
280 000 €
(2 692 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Agias Sophias, Λεμεσός

spalnica2
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This luxury apartment is part of a boutique residential building located in one of Limassol’s most desirable areas, offering quick access to the city ...

Ostalo
Starost oglasa: 278 dni
Posodobljeno: 85 dni

Lokacija

Agias Sophias, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi