SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
425 000 €
(3 972 € / m²)
Prodaja
4
2+
107 m²
Anafis, Λεμεσός

spalnica4
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

For sale is a stunning penthouse apartment located in the vibrant area of Zakaki. This modern residence, completed in 2025, features a generous intern...

Ostalo
Starost oglasa: 313 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Anafis, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Podobni oglasi