SUPA24
498 000 €
(2 621 € / m²)
Prodaja
4
1
190 m²
Demetriou Kampouroglou, Λεμεσός

spalnica4
površina190 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Duplex for sale in the vibrant area of Mesa Geitonia. This resale property offers an impressive internal space of 190 m², featuring four well-appointe...

Ostalo
Starost oglasa: 317 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Demetriou Kampouroglou, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Podobni oglasi