SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
435 000 €
(3 537 € / m²)
Prodaja
2
2+
123 m²
Skyrou, Λεμεσός

spalnica2
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing the newest development in the fast-growing, newly developed Zakaki area right next to the mall and just a short 3 minutes drive from the f...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 304 dni

Lokacija

Skyrou, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi