SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
300 380 €
(4 621 € / m²)
Prodaja
1
1
65 m²
Rossias, Λεμεσός

spalnica1
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in Agia Fyla, one of the most sought-after areas of Limassol, it combines tranquil living without sacrificing the convenience of a modern fami...

Ostalo
Starost oglasa: 345 dni
Posodobljeno: 344 dni

Lokacija

Rossias, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi