SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
489 000 €
(4 570 € / m²)
Prodaja
2
1
107 m²
Αγίας Ζώνης, Λεμεσός

spalnica2
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This sophisticated 2-bedroom apartment, part of a premium 4-storey development in Agia Zoni, Limassol, offers 85m² of internal covered space, a 22m² c...

Ostalo
Starost oglasa: 339 dni
Posodobljeno: 235 dni

Lokacija

Αγίας Ζώνης, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi