SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
230 400 €
(3 600 € / m²)
Prodaja
1
1
64 m²
Georgiou Averof, Λεμεσός

spalnica1
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover an exquisite new residential complex nestled in the serene enclave of Agios Ioannis, where the essence of the Mediterranean thrives. Perfectl...

Ostalo
Starost oglasa: 339 dni
Posodobljeno: 339 dni

Lokacija

Georgiou Averof, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi