SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
390 000 €
(3 305 € / m²)
Prodaja
2
2+
118 m²
Agias Sophias, Λεμεσός

spalnica2
površina118 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury & Unique new 3 storey development in Limassol consists of one apartment on each floor with thoughtful lay out and design. The building has a mo...

Ostalo
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 348 dni

Lokacija

Agias Sophias, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi