SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
630 000 €
(4 809 € / m²)
Prodaja
3
2+
131 m²
Sfaktirias, Λεμεσός

spalnica3
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Great residential building will consist of 3 floors with three 2-bedroom flats on each of the first two floors and two 3-bedroom flats with additional...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 344 dni

Lokacija

Sfaktirias, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi