SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
435 000 €
(4 065 € / m²)
Prodaja
2
2+
107 m²
1 Apriliou, Λεμεσός

spalnica2
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Indulge in the epitome of luxurious urban living with this captivating apartment, nestled within a prestigious new complex. Revel in the comfort of tw...

Ostalo
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 343 dni

Lokacija

1 Apriliou, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi