SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
649 000 €
(4 954 € / m²)
Prodaja
3
2+
131 m²
Νικολάου Π. Λανίτη, Λεμεσός

spalnica3
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Representing the pinnacle of modern designer living in the city center of Limassol, within the Katholiki Area. This project meets the housing needs of...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Νικολάου Π. Λανίτη, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi