SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
296 686 €
(4 495 € / m²)
Prodaja
1
1
66 m²
Chrysanthou Episkopou Pafou, Λεμεσός

spalnica1
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Simple lines and elegant architecture emphasise the refinement and solidity of the building. All apartments are thoughtfully designed down to the smal...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 207 dni

Lokacija

Chrysanthou Episkopou Pafou, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi