SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
210 000 €
(4 200 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Amaltheias, Λεμεσός

spalnica1
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale is a stunning penthouse apartment under construction, with a modern design set to be completed in 2025. This spacious 50 m2 unit features one...

Ostalo
Starost oglasa: 366 dni
Posodobljeno: 366 dni

Lokacija

Amaltheias, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd

Podobni oglasi