SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 100 000 €
(9 767 € / m²)
Prodaja
3
2+
215 m²
28 Oktovriou, Λεμεσός

spalnica3
površina215 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

BRAND NEW 3 BEDROOM LUXURY APARTMENT FOR SALE ON LIMASSOL SEA FRONT
AMAZING SEA VIEWS
This is high living in every sense, a trio of landmark beachfr...

Ostalo
Starost oglasa: 423 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

28 Oktovriou, Λεμεσός
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Podobni oglasi