SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
194 180 €
(2 942 € / m²)
Prodaja
1
1
66 m²
Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Lapta

spalnica1
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

يقع المجمع في لابتا ، شمال قبرص ، على الخط الاول من البحر. تتميز بلدة لاباتا ، الواقعة غرب كيرينيا وشمال أعلى جبل في سلسلة جبال كيرينيا ، بجمالها الطب...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Lapta
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Summer Home Turkey

Podobni oglasi