SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
320 000 €
(3 168 € / m²)
Prodaja
2
2+
101 m²
Γεώργιου Γρίβα Διγενή, Konia

spalnica2
površina101 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The project consists of two elegant residential blocks designed with contemporary architecture and high-quality finishes throughout. Each building fea...

Ostalo
Starost oglasa: 203 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Γεώργιου Γρίβα Διγενή, Konia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi