Seznam ponudb
6
6
6
235 000 €
(2 765 € / m²)
Prodaja
2
2+
85 m²
Leoforos Apostolou Louka, Κολόσσι
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
85 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
The project is situated in the charming area of Kolossi, a location that beautifully combines the peaceful atmosphere of the suburbs with the c...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Dvigalo
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
238 dni
Posodobljeno:
119 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Leoforos Apostolou Louka, Κολόσσι
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.