SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 000 €
(2 519 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
79 m²
Κίτι

spalnicaatypical
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to an exclusive boutique development where contemporary architecture blends seamlessly with the peaceful charm of Kiti village. Ideally locate...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Κίτι
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi