SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
135 000 €
(2 596 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
52 m²
Κίτι

spalnicaatypical
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to an exclusive boutique development where contemporary architecture blends seamlessly with the peaceful charm of Kiti village. Ideally locate...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Κίτι
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi