SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
212 000 €
(2 232 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
95 m²
Mykinion, Κίτι

spalnicaatypical
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing a boutique residential development offering a refined living experience in the charming village of Kiti, just a short drive from the vibra...

Ostalo
Starost oglasa: 64 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Mykinion, Κίτι
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi