Seznam ponudb
6
6
6
370 000 €
(4 684 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Michael Papastylianou, Kato Paphos
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
79 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Lokalizacja: Kato Pafos, CyprOferujemy na sprzedaż luksusowe apartamenty i mezonety w nowoczesnym, wielofunkcyjnym kompleksie Onero Residences, położo...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
333 dni
Posodobljeno:
332 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Michael Papastylianou, Kato Paphos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.