SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
162 000 €
(3 306 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Kato Paphos

spalnica2
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A great opportunity to invest in a two-bedroom apartment in Kato Pafos, just minutes away from the crystal waters of the Mediterranean sea and with fa...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 341 dni

Lokacija

Kato Paphos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi