SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
271 400 €
(2 610 € / m²)
Prodaja
3
2+
104 m²
Kalecik

spalnica3
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في كاليتشيك، المعروفة أيضًا باسم غاستريا، وهي قرية تقع على الساحل الشرقي لشمال قبرص في منطقة إسكله. تجمع هذه المنطقة بين الأهمية التار...

Ostalo
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Kalecik
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi