SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
778 040 €
(4 863 € / m²)
Prodaja
4
2+
160 m²
İskele

spalnica4
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق للبيع في مجمع متطور في شمال سيروس إسكيلي
تعتبر إسكيلي، لؤلؤة شمال قبرص، وجهة شهيرة بشواطئها النظيفة. لقد لفتت شركة إسكيلي انتباه ليس فقط المستثمر...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 57 dni

Lokacija

İskele
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi