SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
367 396 €
(2 008 € / m²)
Prodaja
4
2+
183 m²
İskele

spalnica4
površina183 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The villa for sale is located in Yeni İskele, also known as Trikomo, a town on the southeastern coast of Northern Cyprus. Yeni İskele lies along the m...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorTuš kabinaKuhinjski aparatiVarovanjeOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 125 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

İskele
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Podobni oglasi