SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
136 390 €
(3 589 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
İskele

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق بالقرب من البحر في إسكيله
تقع منطقة إسكيله على الساحل الشمالي الشرقي للجزيرة. توفر المنطقة الاستثمارية، والتي كانت أيضًا موضوعًا لمجلة فوربس، لس...

Ostalo
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 118 dni

Lokacija

İskele
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi