SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
275 000 €
(3 313 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
Zenas Canther, Hlorakas

spalnica2
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: a modern, off-plan apartment in the desirable area of Chlorakas. This spacious residence offers 83 m2 of comfortable living space and is tho...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Zenas Canther, Hlorakas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi