SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
370 000 €
(3 776 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
98 m²
Melanos Avenue, Hlorakas

spalnicaatypical
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Nestled between the green hills of Chloraka and the turquoise coastline of Pafos, this new residential project introduces a refined vision of Mediterr...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Melanos Avenue, Hlorakas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi