SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
406 230 €
(3 693 € / m²)
Prodaja
3
2+
110 m²
Girne

spalnica3
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مصممة بشكل أنيق للبيع في مركز جيرنه، شمال قبرص
يعتبر مركز جيرنه نقطة هامة لجمهورية شمال قبرص التركية من حيث السياحة والتجارة. تتميز مدينة جيرنه ال...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Girne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi