SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
226 345 €
(2 515 € / m²)
Prodaja
3
2+
90 m²
Girne

spalnica3
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

عقارات جديدة تمامًا في الشارع الرئيسي في شمال قبرص جيرنه
تقع جيرنه على الساحل الشمالي لشمال قبرص، وهي واحدة من أهم المدن في الجزيرة. وقد تأثرت المدينة...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Girne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi