SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
195 968 €
(2 063 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Cenktas Sokak, Girne

spalnica3
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق ذات إمكانات دخل إيجارية عالية في جيرنه شمال قبرص
تشتهر جيرنه بمينائها المذهل وجمالها الطبيعي وشواطئها في شمال قبرص. وهي تجتذب السياح والمستثمرين م...

opremljeno
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 145 dni

Lokacija

Cenktas Sokak, Girne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi