SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
380 000 €
(2 021 € / m²)
Prodaja
2
2+
188 m²
Girne

spalnica2
površina188 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments in a Well-Developed Complex in a Decent Area in North Cyprus Girne
Girne is one of the most important tourism centers of North Cyprus and o...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 171 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Girne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi