SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
172 000 €
(2 529 € / m²)
Prodaja
1
1
68 m²
Girne

spalnica1
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments Near the Beach in Girne with Strong Investment Potential
Located in North Cyprus, Girne stands out with its rich history, culture, and its ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 9
Starost oglasa: 172 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Girne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi