SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
226 281 €
(3 970 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Karşıyaka Sokak, Girne

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Karşıyaka, also known as Vasileia, a picturesque village approximately 20 kilometers west of Girne in Northern Cy...

Ostalo
Starost oglasa: 388 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Karşıyaka Sokak, Girne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Podobni oglasi