SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
270 000 €
(3 375 € / m²)
Prodaja
2
2+
80 m²
Αποστόλου Κούρρη, Γεροσκήπου

spalnica2
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: a modern, under-construction apartment in the vibrant area of Geroskipou. This impressive property offers a comfortable internal space of 80...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Αποστόλου Κούρρη, Γεροσκήπου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi