SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
420 000 €
(3 443 € / m²)
Prodaja
3
2+
122 m²
Karpasias, Γεροσκήπου

spalnica3
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: This spacious apartment under construction offers 122 m2 of internal living space, designed for comfort and modern living. The property feat...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Karpasias, Γεροσκήπου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi