SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
270 000 €
(2 348 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Ευαγόρα Παλληκαρίδη, Γεροσκήπου

spalnica2
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A contemporary residential development offering stylish 1- and 2-bedroom apartments with efficient layouts and clean architectural design. Built with ...

Ostalo
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Ευαγόρα Παλληκαρίδη, Γεροσκήπου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi