SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
310 000 €
(3 229 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
Karpasias, Γεροσκήπου

spalnica2
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The most exclusive residential complex located on the outskirts of Paphos town in Geroskipou district. The project offers 5-star accommodation with ...

Ostalo
Starost oglasa: 342 dni
Posodobljeno: 307 dni

Lokacija

Karpasias, Γεροσκήπου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi