SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 500 000 €
(14 901 € / m²)
Prodaja
6+
1
302 m²
Peramatos, Germasogeia

spalnica6+
površina302 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

In einem der prestigeträchtigsten Wohngebiete von Limassol, Papas in Potamos Germasogeias, gelegen, bietet diese Boutique-Siedlung einen außergewöhnli...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 162 dni

Lokacija

Peramatos, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Cyprus

Podobni oglasi