SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
534 000 €
(5 742 € / m²)
Prodaja
2
2+
93 m²
Inomenon Ethnon, Germasogeia

spalnica2
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience remarkable privacy and elegance in this exclusive residential project surrounded by lush greenery. Each of the seven luxury residences has ...

Ostalo
Starost oglasa: 196 dni
Posodobljeno: 106 dni

Lokacija

Inomenon Ethnon, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi