SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
3 800 000 €
(18 719 € / m²)
Prodaja
4
2+
203 m²
Patron, Germasogeia

spalnica4
površina203 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Premium apartment and penthouse project, set in the heart of the tourist area along Limassol’s coast, combines striking architecture with luxury livin...

Ostalo
Starost oglasa: 231 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Patron, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi