SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
660 000 €
(6 471 € / m²)
Prodaja
2
2+
102 m²
Patron, Germasogeia

spalnica2
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This boutique residential development offers a unique opportunity to experience exclusivity, modern comfort, and refined living in one of Limassol’s m...

Ostalo
Starost oglasa: 330 dni
Posodobljeno: 330 dni

Lokacija

Patron, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi