SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
840 000 €
(6 364 € / m²)
Prodaja
3
2+
132 m²
Patron, Germasogeia

spalnica3
površina132 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This boutique residential development offers a unique opportunity to experience exclusivity, modern comfort, and refined living in one of Limassol’s m...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

Patron, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi