SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
845 000 €
(5 281 € / m²)
Prodaja
3
2+
160 m²
Chiou, Germasogeia

spalnica3
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This elite 3-bedroom apartment with roof garden of 41sqm is situated in a prestigious neighborhood, offering the perfect blend of privacy and convenie...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 330 dni

Lokacija

Chiou, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi