SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 175 000 €
(8 769 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
Ioanni Kapodistria, Germasogeia

spalnica3
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

With its towering structure, this project is designed to be a major landmark on the south coast of the island. et in secure grounds, the impressive bu...

Ostalo
Starost oglasa: 345 dni
Posodobljeno: 198 dni

Lokacija

Ioanni Kapodistria, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi