SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
600 000 €
(5 455 € / m²)
Prodaja
3
2+
110 m²
Leoforos Kalogoiron, Germasogeia

spalnica3
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

First line luxury 3 bedroom apartment for sale in Germasogeia tourist area, Limassol. The property is located front line with amazing sea views throug...

Ostalo
Starost oglasa: 342 dni
Posodobljeno: 342 dni

Lokacija

Leoforos Kalogoiron, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi