SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
445 000 €
(5 235 € / m²)
Prodaja
2
1
85 m²
Vrisiidos, Germasogeia

spalnica2
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The building is located in a very sought after area of Potamos Germasoyias, makes this ideal location for both residential and holiday living. Within ...

Ostalo
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 347 dni

Lokacija

Vrisiidos, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi