SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
275 000 €
(4 167 € / m²)
Prodaja
1
1
66 m²
Agiou Ilarionos, Germasogeia

spalnica1
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Is an exquisite apartment development located in the vibrant neighbourhood of Germasogeia, Limassol. This contemporary residential complex offers a th...

Ostalo
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 188 dni

Lokacija

Agiou Ilarionos, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi