SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
735 000 €
(4 836 € / m²)
Prodaja
3
2+
152 m²
Rodopis, Germasogeia

spalnica3
površina152 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This project is located in the Green Area, Germasogeia, at an elevated location, nestled within beautiful surroundings and offering panoramic views.Th...

Ostalo
Starost oglasa: 342 dni
Posodobljeno: 159 dni

Lokacija

Rodopis, Germasogeia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi